1. Rozmowa: wstępny projekt

Pierwsze spotkanie odbywa się w naszym salonie. Jeśli dysponują Państwo wstępnym projektem mebli, prosimy by przynieśli go Państwo ze sobą. Jeśli projekt jeszcze nie powstał, prosimy o szkic pomieszczenia z wymiarami (ważne są okna, drzwi i instalacje wodne, gazowe, wentylacyjne).

Wspólnie wykonujemy wstępną aranżację w formie szkicowej, szanując preferencje, styl, sugestie Klientów – wspólnie omawiamy ją oraz przedstawiamy Państwu koszt realizacji wstępnego projektu (tzw. wstępna wycena). Powstaje ona najczęściej podczas spotkania, możliwe jest też późniejsze przesłanie jej drogą mailową. 

 
Przy zamówieniu mebli odliczamy kwotę kaucji na pierwszym etapie wpłaty (zaliczka).

2. Pomiar

Po decyzji na podstawie oszacowanych kosztów i ustaleniu terminu dogodnego dla obu stron nasz projektant odwiedza Państwa mieszkanie i dokonuje dokładnych pomiarów pomieszczenia  (w tym momencie pobieramy kaucję 500 zł – przy zamówieniu u nas mebli wliczamy kaucję w koszt mebli).

3. Projekt właściwy

Projektant pracuje nad szczegółami projektu, pomaga w doborze materiałów i koloru. Powstaje docelowy projekt do realizacji. Dobieramy pełen sprzęt AGD pod względem funkcjonalności, dopasowania do projektu, przygotowujemy ofertę wiodących firm. Oferujemy także sprzęt AGD (w ogromnej większości z pięcioletnią gwarancją oraz różnymi promocjami typu 3+1 – 4 sprzęt za połowę ceny). Terminy realizacji wynoszą 6-8 tygodni w zależności od charakteru i zakresu umowy.

4. Podpisanie umowy

Podpisujemy terminową umowę wraz z pełną specyfikacją projektową oraz szczegółowym zestawieniem poszczególnych elementów i wtedy wpłacana jest zaliczka pomniejszona o kwotę wadium. Pobieramy zaliczkę w wysokości 40% zamówienia. Po wpłacie drugiej transzy dopłaty pozostaje 10% wartości do dopłaty po wykonaniu montażu 

5. Montaż mebli

Montaż mebli realizowany jest przez profesjonalną ekipę montażową pracującą na nasze zlecenie od kilkunastu lat, wyposażoną w profesjonalny sprzęt i materiały. Ekipy posiadają uprawnienia i umiejętności do podłączenia sprzętu AGD w pełnym zakresie

Podoba Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na spotkanie.

Adres:
00-839 Warszawa ul. Towarowa 22 “Jupiter” stoisko B3
Parter 

Czynne:
Pon. – sob: 10:00 – 20:00
Niedziela:    10:00 – 17:00

Kontakt 
Tel: 501 155 046
mebicabartycka@wp.pl